Mobirise

Ekibimiz

Ekibimiz

Medet Çağlayan Erel 

ÇİSG Yöneticisi

0 542 287 50 06
  caglayan@parolagrup.com  

1978 Ankara doğumlu. Endüstri Mühendisi. A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı. Sıkı bir kaliteci. İç denetçi ve bilirkişi. En sık kullandığı cümleler; “Sorun değil”, “Önemli Değil”, “Şöyle Yapıyoruz”… Yüksek enerjisi sayesinde bir ortama girdiğinde kafaları kendine döndürmeyi başarır, en sıkıcı eğitimlerde bile insanları kavramayı iyi bilir. İş güvenliği hizmetini kalite sistemleri paralelinde verir. Titizdir, ekip ruhuna gönülden inanır ve “bu kadarı da olmaz” dedirtecek kadar pozitiftir.                                 

Olga Erel

İdari ve Mali İşler Yöneticisi

0 542 255 66 76
olga@parolagrup.com

İdari ve mali başımızın sıkıştığı tüm konularda çözüm merkezi. Sadece bu kadar mı? Hayır. Her gelişinde, ofisimize yoğun miktarda neşe ve çok lezzetli gıda maddeleri getirmeyi asla ihmal etmeyen güzel insan!

Emre Baygın

İş Güvenliği Yöneticisi

0 542 350 59 11
emre@parolagrup.com

1986 İstanbul doğumlu. Kimya mezunu, arge ve üretim alanlarında deneyim sahibi. 4 yıla yakın süredir sahada olan B sınıfı iş güvenliği uzmanı. İş güvenliği gibi zorlu ve sıkıcı süreçleri bile gülümseyerek aşmayı bilen, tüm zamanların sempati kralı. Firmaları için vazgeçilmez olmayı başarıyor. Nasıl mı? O; detayların önemini biliyor, işin dokümantasyon kısmını 0 fire ile kotarıyor, alternatif seçenekler sunabiliyor, güçlü bir hafızaya ve yüksek iletişim becerisine sahip.

Ayşe Yüksel

İdari İşler Asistanı

0 542 372 32 20
info@parolagrup.com

Kalemizde o varken atak hücuma geçmekte bir çekince duymuyoruz. Biz unuturuz o hatırlatır. Tembellik etmemize fırsat vermez, durmadan çalıştırır.
Hem hizmet verdiğimiz tesislerde hem de kendi birimimizde geçirdiğimiz denetimleri tebrik edilerek, teşekkür sunularak aşıyoruz. Bunda da en büyük payın Ayşe Yüksel'e ait olduğunu biliyoruz. 2015 senesinde "Yılın Parolası" seçilen ve bunu sonuna kadar hak eden Ayşe Yüksel'i çok ama çok seviyoruz.

Uğur Korkut

Çevre Yöneticisi

0 542 287 50 03
korkut@parolagrup.com

Danışmanlık alanında başarılarla dolu bir geçmişe sahip. Aynı zamanda sakin yapısı, beyefendiliği ve güler yüzlülüğü ile göz dolduran bir yıldız.                               

Okay Yurtseven

Kurumsal İletişim Temsilcisi

0 542 378 19 79
okay@parolagrup.com

Ona baktığımız her defasında insan kaynakları vizyonumuza hayran kalıyor, enerjisi bu denli yüksek insanları nereden bulabildiğimize hayret ediyoruz. Hiç olmayacak anlarda yaptığı komik hareketler, danslar ve taklitler ile bizi gülme krizlerine soktuğu doğrudur. Lütfen onun o ağırbaşlı görüntüsüne aldanıp abarttığımızı düşünmeyin. Peki, bizim Okay'ımız sadece komik midir? Hayır. Aynı zamanda gerçek bir hayvansever, insan-hayvan-doğa fark etmeksizin yardımlaşmayı seven bir aktivisttir.Uzun yıllardır satış alanında kariyer yapan Okay; başarısını, firmalarının temsilcisi değil arkadaşı olmayı yeğleyerek sağlamış olsa gerek.

Dr. Özgür Çubuk

İşyeri Hekimi

İşyeri Hekimi
erdinc@parolagrup.com

Kırklarelili olan Erdinç Okuroğulları uzun bir dönem boyunca Saray Devet Hastanesi başhekimliği görevini üstlendi. Asıl alanı genel cerrahi olan Erdinç hocamız ülkenin pek çok ilinde görev aldı ve sayısız ameliyat yaptı. 6 yıldan beri işyeri hekimliği yapıyor, güleryüzlülüğü ve ilgililiği ile firmalarımız tarafından çok seviliyor.

Dr. Gül Elif Kozlar

İşyeri Hekimi

0 542 350 26 78 
gul@parolagrup.com

Kurumumuzun ilk hekimlerinden olan Gül Elif Kozlar ile ilk günden bugüne birlikteyiz. Dr. Gül Elif Kozlar, mesleği konusunda çok titiz ve mükemmelliyetçi bir isim. Mevzuatı ve gerektirdiklerini çok iyi bilen Gül Hocamız, her şeyin kuralına uygun ve düzenli olmasını ister.
Sahayı karış karış gezer, her bir çalışan ile ayrı ayrı ilgilenir. Bazen sinirli gibi görünse de melek gibi bir kalbi vardır.

Dr. Uğur Karadağ

İşyeri Hekimi

0 549 287 50 80
ugur@parolagrup.com

İşyeri hekimliğine dinamizm getirmiş isimlerden biri olan Uğur Karadağ, Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunu. 2013 senesinden bu yana işyeri hekimliği yapıyor. Kısa süreli hizmet verdiği firmalarda dahi kalıcı dostluklar geliştiriyor ve firmalarına, uzun süreli bir çalışanınkine eşdeğer aidiyet besliyor. 2016 senesinin Temmuz ayında Parola'ya transfer olan Uğur Karadağ, neşeli ortamların bir numarası ve iki kedi babası.

Op.Dr.Salih Demireğen 

İşyeri Hekimi

Genel cerrahi uzmanımız Salih Bey aramıza katıldığı için gerçekten çok şanslıyız.1983'te Ankara Beden Terbiyesi Gen Müd.nde mecburi hizmetini tamamladıktan sonra Gata Haydarpaşa'da ihtisasını yaparak Genel Cerrahi uzmanı oldu.Aynı hastanede 13 yıl başasistan olarak çalıştı.Kastamonu Devlet Hastanesinden emekli olan Salih Bey,evli ve iki kız babasıdır."Azim,sebat,gayret,cesaret" yaşam felsefesidir.Çalışkan,titiz,çok okuyan,hayvansever kişiliği ile aramıza renk katmıştır.

Op.Dr.Ender Erenoğlu

İşyeri Hekimi

0 549 456 41 56
ender@parolagrup.com

Bilgi Yok

Metin Altay

İş Güvenliği Uzmanı

0 542 372 32 40
metin@parolagrup.com

Odağında her zaman işi olan bir iş güvenliği sevdalısı, firmalarının yıldızı. Parola'daki her şeyi en son onun öğreniyor oluşunu, aklında sürekli işi olmasına bağlıyoruz. Olaylara her zaman olumlu açıdan yaklaşan Metin Altay'ın en önemli özelliği; firmalarına beslediği aidiyet duygusu. Hizmet verdiği firmalarda, her bir kişiyi tanıyan, tanıdığı her bir kişinin sorunlarına yakınlık duyan, firma menfaatlerini korumak adına koşturmaktan yorulmayan biridir. O kendisini işçi olarak tanımlıyor, biz de "bir işin patronu olabilmek için uzun yıllar işçisi olmak gerektiği" yaklaşımından yola çıkarak önünde saygı ile eğiliyoruz.

Dr. Cezmi KAR

İşyeri Hekimi

0 505 726 97 81
cezmi@parolagrup.com

Bilgi Yok

Berkay Korkmaz

İş Güvenliği Uzmanı

0 542 350 59 05
berkay@parolagrup.com

Sakin durduğuna aldanmayın, aramızdaki lakabı Atom Karınca. Yüzünde her zaman kocaman bir tebessüm taşıyan Berkay; görev odaklılığı, iş takipçiliği, dinamikliği ile parlayan bir yıldız.
Genç yaşına rağmen ambalajdan makineye, plastikten tekstile pek çok sektörde deneyimi bulunan Berkay Korkmaz aynı zamanda en eski Parolalılardan biri.

Alper Çetinkaya

İş Güvenliği Uzmanı/Çevre Görevlisi

0 543 725 10 04
alper@parolagrup.com

Hem iş güvenliği uzmanı hem çevre görevlisi.Aramıza katılması bize cesaret verdi.Sakin bir mizaca sahip olmasına rağmen denetimlerde canavara dönüşür.Çözüm odaklı ve işbitiricidir.Yakında düğününe hep beraber katılacağız.

Tolga Cingil

İş Güvenliği Uzmanı

0 543 725 10 06
tolga@parolagrup.com

Hakkında çok şey söylenecek adam:Tolga Cingil. Biz ona uzun saçları, ilginç giyim tarzı ve yakışıklılığı yüzünden "İspanyol moda ikonu" desek de kendisi A sınıfı iş güvenliği uzmanıdır. A sınıflığına, sahada ter dökerek ve sonuna dek hak ederek ulaşmıştır. Makine mühendisi olan Tolga Cingil yoğunluklu olarak İstanbul firmalarımıza hizmet vermektedir.

Münevver Döğer

İş Güvenliği Uzmanı

0 543 725 10 08
munevver@parolagrup.com

Uzun bir dönem boyunca tam zamanlı uzman olarak görev yapan Münevver Döğer, yüzünü çok nadiren görmemize rağmen her zaman varlığını hissettirdi ve bize her zaman güven verdi. Şimdi ise pek çok sahada görev alıyor, bu durum da bizim onu daha sık görmemize imkan sağlıyor. En zorlu tesislerde dahi yılmadan ter döken, en zorlu anlarda dahi pozitif kalmayı başarabilen Münevver Döğer'e büyük bir güven hissediyoruz. Erciyes Üniversitesi Kimya Bölümü mezunu olan Münevver Döğer, 2 erkek çocuk annesi. 

Tutku Serdar Kılıç

İş Güvenliği Uzmanı

tutku@parolagrup.com

Sadife Özbey

İş Güvenliği Uzmanı

0 543 725 10 00
sadife@parolagrup.combr>
Bilgi Yok

Dr. Fikri GÜL

İş Güvenliği Uzmanu

0 543 725 10 07
fikri@parolagrup.com

Bilgi Yok

Veysel Vuran

İş Güvenliği Uzmanı

0 543 725 10 05
veysel@parolagrup.com

Bilgi Yok

Mehmet KARAMAN

İş Güvenliği Uzmanı

0 542 350 26 77
mehmet@parolagrup.com

Bilgi Yok

Buket Cavkaytar

Sağlık Personeli

buket@parolagrup.com

Buket, hizmet verdiği her revirde imzası bulunan bir görev insanı. Dikkatlidir, düzenlidir ve yardımseverdir. İnsanlar için kullanılamayan ancak hayvanlar için kullanılmaya devam edilebilen tarihi geçmiş ilaçları fabrikalarından toplar ve barınaklara ulaştırmamızda büyük rol oynar. Ada Mina isimli tatlı bebeğin de annesidir.

Teslime Türkeş

Sağlık Personeli

Bilgi Yok

Kudret Evgin Urgan

Sağlık Personeli

0 545 856 83 02
kudret@parolagrup.com

Kudret Urgan Almanya, Hannover doğumlu. Hayata bakışını, işini yaparken gösterdiği disiplinli tavırları gördüğünüzde orada uzun yıllar yaşadığını anlamak da hiç zor olmuyor. Her olaya yapıcı şekilde yaklaşan, "ben hallederim" demekten yılmayan Kudret Urgan'ın varlığı bile çoğunlukla güven veriyor. Uzun yıllardan beri revirlerde çalışan Kudret Urgan hekimlerimizin en büyük yardımcısı.

Volkan Kılıç

Mali işler Asistanı

0 549 249 70 42
muhasebe@parolagrup.com

Volkan Bey,mali işlerimizden sorumlu.Aklıbaşında,olgun ve yakışıklı.Aldığı işi bitirmeden bırakmaz,peşinde koşar.Biricik eşi ile mutlu bir hayatı var. Ofis onun yaşamı olmuş adeta.Yakında evini ofise taşırsa şaşırmayacağız.

Dr. Gökhan YENER

İşyeri Hekimi

0 506 929 18 76
gokhan@parolagrup.com

Bilgi Yok

Egemen GENGİZ

İşyeri Hekimi

0 538 017 54 10
egemen@parolagrup.com

Ofisimizin genç üyelerinden. Lakabı Fırtına.Herkesin yardımına koşar,güleryüzü ile ofisimizin enerji kaynağı.Yakışıklı,karizmatik,çalışkan.Ofisimizin yıldızı kendisi.

Yeter GÖKALP

İş Güvenliği Uzmanu

0 543 423 53 73
yeter@parolagrup.com

Çalışkan,özverili, cesaretli, gezmeyi seven,arkadaşımız.Parola'nın gelecek vaadeden isimlerinden ailesini Böyle niteliklerde yetiştirdikleri için ailesini tebrik ediyoruz.

Kadir KARAMAN

İş Güvenliği Uzmanu

0 543 971 18 61
kadir@parolagrup.com

Sessiz sakin gibi görünür ama işinde en zor şartları aşmasını bilir.Tuttuğunu koparan,sıkı iş takipçisi,sabırlı arkadaşımız. Aramıza hoşgeldiniz.

Tayfun YENER

İş Güvenliği Uzmanu

0 543 725 10 02
tayfun@parolagrup.com

Bilgi Yok

Tuğçenur ARICAN

Çevre Görevlisi

0 542 350 26 71
tugce@parolagrup.com

Bilgi Yok