https://mobirise.com/

Referanslarımız

Referanslarımız


Parola Ortak Sağlık Güvenlik Birimi ve Parola Çevre Danışmanlık şirketleri 100’ün üzerinde firmaya hizmet sunmaktadır. Referanslarımızın tam listesine ulaşmak için lütfen satış birimimiz ile irtibata geçin. info@parolagrup.com 0 282 673 44 33 / 0 542 287 50 06


Bizim İçin Ne Dediler?


Kurulduğu günden bu yana Parola Osgb ile çalışıyoruz. Uzmanımızı ise çok daha uzun zamandır tanıyoruz. Alanlarına çok vakıf olmaları, işlerini titiz şekilde takip etmeleri onları tercih etmemizde en önemli sebeplerdir.

Dinateks Teknik Müdürü Volkan KilercikHizmet kalitesi, konuya olan hakimiyet, iş takibi, iletişim vb. pek çok sebep için Parola Osgb ve Parola Çevre Danışmanlığı ile çalışıyoruz. Çok memnunuz.

Eurotec Kalite Entegre Sistem Yöneticisi Başak Özadalı
Flextronics Global Services İş Güvenliği Uzmanımız Emre Baygın ile 2012 yılından beri çalışmaktayız. Titiz çalışma anlayışı, mevzuata hakimiyeti, doğru yönlendirimleri işi gözümüz kapalı ona teslim etmemize sebep oluyor. Yönetimi uygun açıklamalarla ikna becerisi, her seviyede çalışanla iletişim becerisi sayesinde şirket içinde iş sağlığı ve güvenliği konusunda ciddi bir farkındalık uyandı. Çalışanlar bunu bir zorunluluk gözüyle değil de kendilerine değer verilen çalışanlar olarak kuralları takip etmeye başladılar. Hiç iş kazası olmayan fasilite olarak global merkezden bunu nasıl başardığımıza dair geribilidirimlerimiz talep edildi. Bu tabiki hem iş güvenlikçimizin hem İK’nın hem üst yönetimin ve diğer tüm çalışanların birlikte uyumlu çalışması sonucu ortaya çıkan bir sonuç fakat iş güvenliği uzmanımızın liderliği, firmanın işine duyduğu saygı, müşterisine verdiği güvenle direk bağlantılı bir konu. Müşteri ilişkilerimiz Çiğdem Hanım’ın da Müşteri odaklılığı, sorunlara hızlı ve çözüm odaklı yaklaşımı ve yardımsever tavrıyla sorunsuz ilerlememizi sağlıyor. Kendilerine teşekkür ediyorum.

Flextronics İnsan Kaynakları Müdürü İlay Karataş Şirin
Fabrikamız için çabalarınızı gördükçe sanki sizin fabrikanızmış gibi hissettiriyorsunuz bizlere.Gerek yasal gerek maliyet açısından çok verimli yollar katettik. En az bizim kadar efor sarfediyorsunuz. Bunun için sizlere ne kadar teşekkür etsek azdır.

Egeli Zımpara Kalite ve Çevre Sorumlusu Sevgi Akyüz
İşler bir gün gerçekten ters gitmeye başladığında kendimize bir danışman aramaya başladık. Nasıl kalkarız nasıl üstesinden geliriz diye korkularımız vardı. Sonra önce Çağlayan Beyle ardından da ekibi ile tanıştık.İşlerindeki titizlikleri, sorunları incelerken at gözlüğü takmamaları, “Danışmanız biz, işimizi yapar gideriz” düşüncesine sahip olmamaları işletmede birçok alanda gelişmemize katkı sağladı.Hem çevre hem de iş güvenliği alanında bizleri zorlamadan desteklerini gösterdiler hep. iyi ilerlemeler kaydettik. Onlar bize danışmanlık değil çalışma arkadaşlığı yaptılar. Her zaman kendi işleri gibi işimizi sahiplendiler. Zaman zaman sıkıntılar büyüdüğünde bir telefon kadar uzağımızda olduklarını bildik her zaman. Kendilerine firmamıza yapmış oldukları katkılardan ve emeklerinden dolayı çok teşekkür ediyoruz.

Karyer Group Kalite Müdürü Elif Özdemir
Parola Grup ile kısa süre önce çalışmaya başladık, ve az zamanda uzun yol aldık. Parola grubun İSG ye yaklaşımını, diğer firmalardan ayıran yönü, sorunlara proaktif yaklaşarak çözümün parçaları olmaları ve çözüm ile ilgili alternative sunabilmeleri ve hatta tesislerimizi kendi üretim birimleri gibi görmeleri.

Diğer referanslardan yola çıkarak çalışmaya başladık, ancak ne kadar haklı bir karar verdiğimizi çalıştıkça daha iyi anlıyoruz.

Lindsay Sulama Kalite Müdürü Ferhat Saday